Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Електромашинна віртуальна 3D лабораторія

28.03.2018 @ 13:00 - 13:50

Тренінг «Електромашинна віртуальна 3D лабораторія»

Віртуальна 3D лабораторія для дослідження електромеханічних перетворювачів енергії

Уявіть себе студентом-дослідником або науковцем, який проводить експериментальні дослідження, проте у віртуальній електромашинній лабораторії. Ви з легкістю та у певній ігровій формі отримаєте навички практичних досліджень електричних машин під час проведення віртуальних експериментів над ними.

Дата та час: 28.03.18 (Середа)
Місце: Початок у Арсеналі Ідей, продовження на кафедрі «Електричні машини», Електротехнічний корпус ауд. 113 (1 поверх).
Освітній проект:
Формат заходу: Лекція + Тренінг
Шкільні предмети яким відповідає захід: Фізика, математика, інформатика.
Вік аудиторії: 14-16 років (9-11 класи)
Тривалість: 60 хв.
Організатор (кафедра): Електричних машин
Відповідальна особа/лектор : Дунєв Олексій Олександрович, 096 909 11 04, Duniev.khpi@gmail.com

 

Розширений опис:

У ході заходу абітурієнти та гості університету зможуть зануритися у простір електромашинних експериментів та уявити себе студентом-дослідником в області електричної інженерії.

Відвідувачі прослухають коротку вступну лекцію про основні електромеханічні перетворювачі енергії та приймуть безпосередню участь у їх лабораторних дослідженнях у віртуальній 3D лабораторії із унікальним програмним забезпеченням, яке відтворює реальні фізичні закономірності роботи усього обладнання.

Загалом, електромеханічні перетворювачі енергії – електричні генератори, двигуни та трансформатори – мають надшироке застосування у побутовій техніці вдома, у електроенергетиці на електростанціях та у сучасному екологічно-чистому електротранспорті. Відомо, що надпотужні електричні машини  –  є серцем та мускулами розвинутої техносфери, тому неможливо недооцінити їх значимість у сучасній технократичній ері.

У ході заходу гості також познайомляться із законами електромагнітної індукції Фарадея та Ампера, які лежать у основі більшості електромеханічних перетворювачів енергії. Під час проведення зустрічі абітурієнти виконають три роботи із електричними двигунами та трансформатором та, в результаті, отримають базові навички із лабораторних досліджень. Також у ході тренінгу учні познайомляться із правилами техніки безпеки на віртуальних стендах та зможуть переконатися у їх надважливості у повсякденному житті.

 

Поширити

Деталі

Дата:
28.03.2018
Час:
13:00 - 13:50
Подія Category:

Організатор

Сергій Радогуз, координатор проекту Простір Ідей: Science&Museums / Арсенал Ідей Україна в НТУ “ХПІ”
Телефон:
+380 (96) 108-38-34
Е-mail:
prostir.idei.khpi@gmail.com
Сайт:
facebook.com/serge.radoguz

Місце проведення

Простір ідей: Science&Museum / Арсенал Ідей Україна, (НТУ “ХПІ”, Електрокорпус, 1 поверх)
вул. Кирпичова, 2, НТУ "ХПІ"
Харків, 61002 Ukraine
+ Google Map
Телефон:
+380 (57) 707-69-44
Сайт:
facebook.com/prostir.idei/