Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики для учнів

02.12.2018 @ 10:00 - 12:00

Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики для учнів 6-11-х класів

Від учасника олімпіади потрібні передусім вміння логічно мислити та розуміти закономірності, притаманні людським мовам; знання ж іноземних мов або поглиблений рівень володіння рідною мовою для успішного виступу зовсім не обов’язкові. Типова задача з лінгвістики виглядає таким чином: учню дають речення незнайомою йому мовою разом із перекладами, а також іще кілька речень без перекладів, які потрібно перекласти самостійно, спираючись виключно на матеріал, поданий в умові задачі.

Дата та час: 02.12.2018 з 10 до 14:00
Місце: Факультету соціально-гуманітарних технологій Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (вул. Пушкінська 79/2 – навчальний корпус 5)
Освітній проект (якщо є) олімпіада
Формат заходу: олімпіада
Шкільні предметы яким відповідає захід: математика та рідна та іноземні мови
Вік аудиторії: 12-17 років
Тривалість: 4 години
Організатор (кафедра): Кафедра інтелектуальних комп’ютерних систем
Відповідальна особа: старший викладач  Бунтурі Юрій Валерійович , моб. 099-145-67-50

Розширений опис:

Участь в олімпіаді безкоштовна. Усім бажаючим необхідно зареєструватися для участі на сайті олімпіади ling.kh.ua. Про дату початку реєстрації буде оголошено на сайті олімпіади пізніше.

Учнівська лінгвістична олімпіада є відносно новим видом змагань для школярів, хоча й проходить у Харкові вже протягом кількох років. Від учасника такої олімпіади потрібні передусім вміння логічно мислити та розуміти закономірності, притаманні людським мовам; знання ж іноземних мов або поглиблений рівень володіння рідною мовою для успішного виступу зовсім не обов’язкові. Типова задача з лінгвістики виглядає таким чином: учню дають речення незнайомою йому мовою разом із перекладами, а також іще кілька речень без перекладів, які потрібно перекласти самостійно, спираючись виключно на матеріал, поданий в умові задачі.

Переможців Харківської відкритої олімпіади буде запрошено на всеукраїнський етап змагання — Київську лінгвістичну олімпіаду, що пройде у березні 2019 р. У перспективі школярі зможуть представити Україну на Міжнародній олімпіаді з лінгвістики, яка відбудеться влітку.

Поширити:

Деталі

Дата:
02.12.2018
Час:
10:00 - 12:00
Подія Category:
Сайт:
https://ling.org.ua/contests/types/olympiads/Kharkiv/

Організатор

Кафедра інтелектуальних комп’ютерних систем
Телефон:
099-145-67-50
Е-mail:
ikskafedra@ukr.net
Сайт:
http://web.kpi.kharkov.ua/iks/uk/

Місце проведення

Навчальний корпус У5
вулиця Пушкінська, 79/2, Харків, Харківська область
Харків, Ukraine
+ Google Map