Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Хмарні технології, що це?

08.01.2020 @ 11:00 - 12:00

Хмарні технології, що це?

Ми розглянемо основні категорії хмарних технологій та моделі їх розгортання. Обговоримо переваги та недоліки їх використання.

Дата та час: 08.01.2019 р. 11-00
Місце: Вул. Пушкінська, 79/2, У5, ауд. 102
Формат заходу: Лекція з демонстрацією
Шкільні предметы яким відповідає захід: Інформатика
Вік аудиторії: 14+
Тривалість: 45 хв.
Організатор (кафедра): Розподілені інформаційні системи та хмарні технології
Розширений опис: Хмарні технології — це парадигма, що передбачає віддалену обробку та зберігання даних. Ця технологія надає користувачам мережі Інтернет, доступ до комп’ютерних ресурсів сервера і використання програмного забезпечення як онлайн-сервіса. Тобто якщо є підключення до Інтернету то можна виконувати складні обчислення, опрацьовувати дані використовуючи потужності віддаленого сервера.

Ми поговоримо про хмарні сервіси, що дозволяють перенести обчислювальні ресурси й дані на віддалені інтернет-сервери, і які в останні роки стали одним з основних трендів розвитку IT-технологій.

Продемонструємо розробки наших викладачів та студентів. Проведемо короткий майстер-клас з використання хмарних технологій.

  • Програмне забезпечення як послуга (SaaS)По моделі SaaS постачається апаратна інфраструктура і ПЗ, також розробник забезпечує взаємодію з користувачем через інтерфейсний портал. SaaS на даний момент є досить широким ринком. За SaaS можуть надаватись самі різноманітні послуги, від веб-пошти, до управління запасами, обробки БД. Перевагою такої моделі є те, що кінцевий користувач може вільно користуватись послугою з будь-якої точки світу;
  • Платформа-як-сервіс (PaaS)PaaS в хмарі визначається як набір програмних продуктів та засобів розробки,що розміщені на інфраструктурі провайдера. Розробники можуть створювати програми на платформі провайдера через Інтернет. PaaS провайдери можуть використовувати API, сайт-портали, шлюзи, або програмне забезпечення установлене на комп’ютері клієнта;
  • Інфраструктура як послуга (IaaS)IaaS являє собою віртуальний сервер instanceAPI для запуску, зупинки, доступу, налаштування своїх віртуальних серверів та систем збереження. IaaS дозволяє компанії платити саме за стільки потужностей, скільки їй необхідно. Дану модель іноді називают “комунальні обчислення”.

Поширити:

Деталі

Дата:
08.01.2020
Час:
11:00 - 12:00
Подія Category:

Організатор

Розподілені інформаційні системи та хмарні технології

Місце проведення

Навчальний корпус У5
вулиця Пушкінська, 79/2, Харків, Харківська область
Харків, Ukraine
+ Google Map