Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Третій Всеукраїнський екологічний форум для школярів

18.04.2019 @ 14:00 - 17:00

Кафедра Хімічної техніки і промислової екології НТУ «ХПІ» за результатами конкурсів на екологічну тематику оголошує про проведення Третього всеукраїнського екологічного форуму для школярів

Головною метою конкурсів та форуму є привернення уваги школярів до екологічних проблем і шляхів їх вирішення; виховання дбайливого ставлення до навколишнього середовища та природних ресурсів; підвищення екологічної відповідальності.

Дата проведення: 18 квітня 2019 року

Час проведення: початок-14-00, закінчення 17-00

Місце проведення: 12 аудиторія ректорського корпусу НТУ «ХПІ»

Програма форуму передбачає спілкування юних екологів з представниками вишів, екологічних організацій та державних департаментів, а також обговорення деяких питань (наприклад, надання майданчика, де школярі зможуть представити свої проекти представникам бізнесу, держструктур і вченим; можливість ознайомлення громадськості з кращими роботами школярів у жанрі екологічний комікс і розміщення їх на рекламних майданчиках міста; інші питання).

Також відбудеться церемонія нагородження переможців і призерів екологічного конкурсу, який проводила кафедра хімічної техніки та промислової екології НТУ «ХПІ» у 2019 р. Конкурс був розрахований на учнів 7-11 класів, які могли надати роботу на вибір: есе / проект / комікс (на екологічну тематику).

 

Що отримають переможці?

  1. Переможці за рішенням журі нагороджуються почесними грамотами та символічними подарунками за зайняте перше, друге та третє місця. Грамотами та подяками також відмічаються найцікавіші роботи з точки зору журі. Також подяками за підготовку робіт нагороджуються вчителя, що допомагали учням та директори шкіл.
  2. Загальну пошану і статтю про себе в ЗМІ (на сайтах кафедри та інституту, газеті «Політехнік»). Кріщі роботи будуть розміщенні у відкритому доступі на мережевих ресурсах кафедри.

 

Поширити:

Деталі

Дата:
18.04.2019
Час:
14:00 - 17:00
Подія Categories:
,

Організатор

Кафедра Хімічної техніки і промислової екології
Телефон:
0636157139
Е-mail:
kafedrahtpe@i.ua
Сайт:
http://web.kpi.kharkov.ua/htpe/

Місце проведення

Головний (ректорський) корпус, 2 поверх, 12 аудиторія
вул. Кирпичова, 2, НТУ "ХПІ"
Харків, 61002 Ukraine
+ Google Map
Сайт:
www.kpi.kharkov.ua