Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Паяння це легко!

08.01.2019 @ 13:00 - 14:00

Паяння це легко! Приходь до нас та спробуй!

Знати та вміти, як паяти дуже корисно у повсякденному житті. Приходь до нас і ми розповімо тобі про техніки та спроби цього процесу, а головне – навчимо паяти!

Дата та час: 08.01.19, з 13:00
Місце: Арсеналі Ідей, Електротехнічний корпус
Формат заходу: Майстер-клас
Шкільні предмети яким відповідає захід: Фізика
Вік аудиторії: 12-16 років
Тривалість: 1 година
Організатор (кафедра): Зварювання
Відповідальна особа/лектор: Глушко Альона Валеріївна, 0663125199

Розширений опис:

У ході заходу абітурієнти та гості університету зможуть зануритися у простір електромашинних експериментів та уявити себе студентом-дослідником в області електричної інженерії.

Відвідувачі прослухають коротку вступну лекцію про основні електромеханічні перетворювачі енергії та приймуть безпосередню участь у їх лабораторних дослідженнях у віртуальній 3D лабораторії із унікальним програмним забезпеченням, яке відтворює реальні фізичні закономірності роботи усього обладнання.

Загалом, електромеханічні перетворювачі енергії – електричні генератори, двигуни та трансформатори – мають надшироке застосування у побутовій техніці вдома, у електроенергетиці на електростанціях та у сучасному екологічно-чистому електротранспорті. Відомо, що надпотужні електричні машини  –  є серцем та мускулами розвинутої техносфери, тому неможливо недооцінити їх значимість у сучасній технократичній ері.

У ході заходу гості також познайомляться із законами електромагнітної індукції Фарадея та Ампера, які лежать у основі більшості електромеханічних перетворювачів енергії. Під час проведення зустрічі абітурієнти виконають три роботи із електричними двигунами та трансформатором та, в результаті, отримають базові навички із лабораторних досліджень. Також у ході тренінгу учні познайомляться із правилами техніки безпеки на віртуальних стендах та зможуть переконатися у їх надважливості у повсякденному житті.

Поширити:

Деталі

Дата:
08.01.2019
Час:
13:00 - 14:00
Подія Category:
Подія Tags:
,
Сайт:
https://web.kpi.kharkov.ua/svarka/glavnaya/

Організатор

Кафедра Зварювання
Телефон:
(057) 707-65-21
Е-mail:
svarka126@ukr.net
Сайт:
https://web.kpi.kharkov.ua/svarka/glavnaya/

Місце проведення

Простір ідей: Science&Museum / Арсенал Ідей Україна, (НТУ “ХПІ”, Електрокорпус, 1 поверх)
вул. Кирпичова, 2, НТУ "ХПІ"
Харків, 61002 Ukraine
+ Google Map
Телефон:
+380 (57) 707-69-44
Сайт:
facebook.com/prostir.idei/