Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Майстер-клас “Цікава автоматизація (Fan automation)”

10.01.2020 @ 11:00 - 12:00

Секрети автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій

Демонстраційний профорієнтаційний захід з автоматизації та комп’ютерного управління у різних напрямках, для абітурієнтів

Майстер-клас “Цікава автоматизація (Fan automation)”

Демонстрація інформаційних роликів про використання автоматизації та комп’ютерного управління всесвітньо відомими фірмами і корпораціями.

Проведення майстер класу з наочного використання в галузі автоматизації та управлінні. Проведення ознайомчих ворк-шопів з залученням лабораторного обладнання.

Дата та час 10.01.2020 р. 11.00
Місце Кафедра автоматизації технологічних систем та екологічного моніторингу
Освітній проект Зимові канікули з Політехом
Форма заходу Ворк-шоп, майстер – клас, лекції.
Шкільні предмети Математика, інформатика, фізика
Вік аудиторії 9,10,11 класи
Тривалість 2 – години
Організатор м. Харків, вул. Кирпичова, 2 Технічний корпус №2, 3 поверх, аудиторія 35, Кафедра автоматизації технологічних систем та екологічного моніторингу
Відповідальна особа к.т.н., доц. каф. АТС та ЕМ Дзевочко Олександр Михайлович 707-66-87, 066-404-65-99
Цей профорієнтаційний захід має ознайомлювальний характер з системами автоматизації та комп’ютерним управлінням технологічних процесів у доступній формі сприйняття для абітурієнта.

За час заходу, абітурієнти матимуть змогу ознайомитись з основними напрямами кафедри під час екскурсії по лабораторним та навчальним аудиторіям. В якості науково розважальної програми буде запропонована, демонстрація інформаційних роликів про використання автоматизації та комп’ютерного управління всесвітньо відомими фірмами і корпораціями у різни сферах діяльності людства, під час перегляду абітурієнти отримають інформацію детальне пояснення від викладачів. Проведення майстер класу з автоматизації та управлінні в якому слухачі зможуть наочно переконатися в простоті і практичному використанні приладів які виготовлені не в промислових умовах. Проведення ознайомчих ворк-шопів з залученням лабораторного обладнання, де в умовах пари, абітурієнти зануряться в студентські будні.

Поширити:

Деталі

Дата:
10.01.2020
Час:
11:00 - 12:00
Подія Categories:
, ,

Організатор

Кафедра автоматизації технологічних систем та екологічного моніторингу
Сайт:
http://web.kpi.kharkov.ua/acem/uk/welcome/

Місце проведення

НТУ “ХПІ”
вул. Кирпичова, 2
Харків, 61002 Ukraine
+ Google Map
Телефон:
+380 (57) 707-66-34
Сайт:
www.kpi.kharkov.ua