Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

«Справжній STEM» практичний майстер-клас для дітей від Хосе Беніто Васкеса Дорріо (Іспанія)

30.03.2018 @ 11:30 - 13:00

«Справжній STEM» практичний майстер-клас для дітей від Хосе Беніто Васкеса Дорріо (Іспанія)

Практичний майстер-клас для дітей 12-18 років «Справжній STEM»

30 березня 2018 року в рамках проекту НТУ «ХПІ» «Канікули з Політехом та Арсеналом Ідей Україна» пройде серія майстер-класів від віце-президента міжнародної організації «Hand-on Science Network» Хосе Беніто Васкеса Дорріо. Він представить власні розробки з реалізації STEM-освіти (англ. Science, Technology, Engineering and Mathematics).

На гостей чекають два заходи:

  • Практичний майстер-клас для дітей 12-18 років «Справжній STEM» (початок о 11:30)
  • Семінар «Hands-on Physics Experiments», орієнтований на вчителів, методистів, студентів і популяризаторів науки (початок о 13:30)

 

Довідка:

Хосе Беніто Васкес Дорріо (ісп. José Benito Vázquez Dorrío) – відомий в світі популяризатор науки, кандидат фізичних наук, фахівець у сфері прикладної оптики. Працює в Школі гірничої та енергетичної інженерії Університету м. Віго (Іспанія); доцент, дослідник, відповідальний за управління дослідницькою освітою, навчання вчителів та підтримку освітніх проектів. Є віце-президентом міжнародної організації «Hand-on Science Network», головною метою якої є розвиток наукової грамотності за допомогою широкого використання практичних досліджень. Його курс «Практичне навчання з фізики» в Університеті Віго отримав нагороду IBM в номінації «Science on Stage» у 2016 році. На сьогоднішній день Хосе Беніто є розробником більше 200 експериментальних заходів, які використовуються для навчальних курсів різноманітного рівня (університети, середні школи тощо), включаючи інформацію в різних форматах і вивчення різних предметів, суміжних з фізикою.

 

Поширити

Місце проведення

Простір ідей: Science&Museum / Арсенал Ідей Україна, (НТУ “ХПІ”, Електрокорпус, 1 поверх)
вул. Кирпичова, 2, НТУ "ХПІ"
Харків, 61002 Ukraine
+ Google Map
Телефон:
+380 (57) 707-69-44
Сайт:
facebook.com/prostir.idei/