ВІДКРИТИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ «ЇСТІВНА ХІМІЯ»
Освітній проект складається з серії заходів, що проходять у форматі MeetUp, для учнів середніх, старших класів середніх навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів і просто цікавляться. Проект «Їстівна хімія» відкритий для співпраці для однодумців і цікавляться.
Формат заходів: | MeetUp – це поєднання справжніх лабораторних роботи і дуже цікавих лекцій. |
Шкільні предмети, яким відповідає захід: | хімія і біологія. |
Вік аудиторії: | від 7 до 99+ років. |
Середня тривалість заходу: | 150 хвилин. |
Організатор: | Кафедра органічного синтезу і нанотехнологій НТУ “ХПІ”. |
Освітня програма: | Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів (Спеціальність: 161 – Хімічні технології та інженерія). |
Координатор проекту: | Петров Сергій, к.т.н. (Ph.D), доцент кафедри органічного синтезу і нанотехнологій НТУ «ХПІ», +380 (63) 471-27-05, petrowsa@gmail.com, www.facebook.com/petrowsa |
Команда проекту: |
|
💎 ЗАХОДИ ПРОЕКТУ «ЇСТІВНА ХІМІЯ»:
- MeetUp Мармелад
- MeetUp Казка і Бувальщина про жувальну гумку
- MeetUp “Енергетики” і алкогольні депресанти
- MeetUp Їстівна хімія: Експеримент! ч.2
Як взяти участь у наших MeetUp?
Для учбових закладів та інші організації: оберіть захід в якому ви хочете взяти участь та за попередньою домовленістю узгодьте дату та час його проведення. Зверніться до координатору проекту.
Для приватних осіб: слідкуйте за новинами про наші події та реєструйтеся на них.
📸 ФОТОЗВІТИ З НАШИХ MEETUP
Так пройшов MeetUp Мармелад від 11.11.2017
А ось так MeetUp Мармелад від 24.10.2017
А так MeetUp “Їстівна хімія: Казка і Бувальщина про жувальну гумку” 04.10.2017
📑 ДОКЛАДНІШЕ ПРО НАШ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ
Що таке MeetUp Їстівна хімія?
MeetUp (в нашому розумінні) – “неформальний” формат проведення освітніх заходів особливістю якого виявляєте, то що пізнання / навчання проходить в невимушеній атмосфері. При цьому MeetUp містить в своїй програмі справжні лекції та / або лабораторні роботи, що входять в навчальну програму ВНЗ.
Завдяки своєму особливому формату і практичних знань MeetUp цікавий широкій аудиторії. Одночасно в заході можуть брати участь різновікових групи людей (від 7 до 99+ років).
Одним з основних елементів MeetUp поряд з лекціями є лабораторні роботи у вигляді майстер класів, які дають пізнання через практику.
Відмінність наших meetup від звичайних майстер-класів в тому, що лекції підкріплюють лабораторну роботу (майстер-клас) теоретичними основами. Таке поєднання дозволяє отримати глибокі знання в досліджуваному питанні (звичайні майстер-класи дають знання на рівні механічного відтворення).
Ще однією важливою особливістю є команда, яка проводить MeetUp в переважній більшості складається із студентів, які із задоволенням діляться своїми знаннями та вмінням з гостями одночасно заряджаючи їх хорошим настроєм і мотивуючи до пізнання теми MeetUp.
Методологія MeetUp
Поєднання теорії та практики (лекції і лабораторної роботи) це безперечний факт, але ми вирішили посилити це поєднання особливою атмосферою MeetUp, що б слухачі незалежно від свого віку отримували нові знання із задоволенням і інтересом.
Під час проведення MeetUp ми чергуємо лекції і кілька різних лабораторних робіт суміжних по темі, що дозволяє слухачам “перемикатися” і продовжити ефективно сприймати інформацію. Завдяки цьому ми мінімізуємо втому. Середня тривалість повноформатного MeetUp становить 2,5-3 години.
Підсумок і логічне завершення – отримання цільового продукту або досягнення мети, заявленої в темі MeetUp. У випадку з продуктом ми прагнемо до того, щоб кожен учасник зміг його спробувати або забрати з собою.
Філософія MeetUp: Їстівна хімія
Мотивація проекту:
Інформування дітей щодо Вищого технічного освіту, а також мотивація до навчання точних і природничих наук в школі.
Проблеми:
- відсутність повноцінного інформаційного поля щодо технічних наук і професій.
- відсутність взаємодії та ефективної комунікації між з школами та вищими навчальними закладами.
- як наслідок, поганого інформування – абітурієнти в момент вступу до ВНЗ не можуть зробити зважений вибір, тому що не знають про технічних спеціальностях.
Мета проекту:
Популяризація технічних і природничих наук через свою діяльність. В умовах реформування шкіл – створення інформаційного поля і ефективної комунікації для підтримки і розвитку старших “профільних” класів і шкіл (напрямки профілів: точні та природничі науки).
There are no upcoming events at this time.
Є питання?
- Петров Сергей
- +380 (63) 471-27-05
- petrowsa@gmail.com
- facebook.com/petrowsa