Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Мультимедійні інформаційні технології і системи – крокуй разом з часом!

14.03.2018 @ 15:00 - 17:00

Мультимедійні інформаційні технології і системи - подумай про це!

Презентація кафедри та спеціалізації «Мультимедійні інформаційні технології і системи»

В рамках заходу буде проведено:

  1. Презентацію спеціалізації (розповідь про кафедру та особливості підготовки зі спеціалізації, перегляд мультимедійного контенту).
  2. Екскурсію спеціалізованими лабораторіями кафедри.
  3. Інформаційне повідомлення про можливе місце працевлаштування.
  4. Зустріч з випускниками кафедри.
  5. Відповіді на запитання.

 

Дата та час: 14 березня 2018 року; початок о 1500
Місце: м. Харків, вул. Пушкінська, 85; корпус У4; 2-й поверх, ауд. 33
Освітній проект: «БЕРЕЗЕНЬ  З ПОЛІТЕХОМ»
Формат заходу: презентація, екскурсія
Шкільні предмети яким відповідає захід: фізика, інформатика
Вік аудиторії: 10, 11 клас
Тривалість: 2 години
Організатор (кафедра): «Мультимедійні інформаційні технології і системи»

Телефони: +38 (057) 707-66-61; +38 (057) 707-69-97;

Email: mits.ntukhpi@gmail.com

Web-сайт: http://mits-khpi.kharkov.ua

YouTube: канал МІТС

https://www.youtube.com/channel/UC_-ixb2GsDtIoeL8rF8S95g

Відповідальна особа/лектор: Онищенко Валерій Валентинович, тел. (066) 180-20-09

e-mail: valvalon@ukr.net

 

Розширений опис

Мультимедійні інформаційні технології і системи – це поєднання технологій, які дозволяють інтегрувати різні види та способи надання та використання символьної, звукової та відеоінформації, і сучасних інформаційних систем, що відрізняються великою різноманітністю форматів і апаратних пристроїв для вводу, обробки, відображення та зберігання мультимедійної інформації.

Мультимедійні інформаційні технології і системи активно проникають в усі сфери прикладної та професійної діяльності людини, стають невід’ємним атрибутом професійної придатності в сучасному суспільстві. Вони мають високий попит у сфері виробництва товарів для систем масової інформації та комунікації; візуалізації об’єктів глобального інформаційного простору; розвитку електронної демократії, електронних послуг, інформаційних ринків; зростання інформаційного обміну за допомогою електронних соціальних мереж.

 

Протягом заходу майбутні студенти ознайомляться з програмою підготовки фахівців, яка спрямована на опанування сучасними технологіями і системами мультимедіа в сфері:

  • комп’ютерної обробки, аналізу та відтворення цифрових зображень;
  • створення високоякісних двомірних і тривимірних об’єктів комп’ютерної анімації та мультиплікації;
  • розробки комп’ютерних ігор і пост-продакшн;
  • розробки технологій для цифрових мультимедійних систем;
  • створення інтерактивних мультимедійних середовищ, зберігання та  передачі мультимедійного контенту;
  • інтеграції мультимедійних технологій в охорону здоров’я, «інтелектуальні простори», «інтелектуальні міста»;
  • 3D моделювання приміщень для дослідження акустичних властивостей, акустичної експертизи театрів, концертних залів, кінотеатрів, клубів і студійних комплексів;
  • синтезування та обробки звукового контенту будь-якої складності.

 

Школярі ознайомляться з основними дисциплінами, які викладаються на кафедрі:

Комп’ютерна графіка; Інформатика; Теоретичні основи акустики; Основи комп’ютерної анімації; Акустичні та електроакустичні вимірювання; Системи автоматичного керування відео-, аудіо- та кінотехніки; Теорія інформації та кодування; Електроакустичні системи; Основи телебачення; Кінотехніка; Цифрова обробка відео-, аудіосигналів; Пристрої та системи відеоспостереження; Основи захисту інформації; Технології цифрової обробки та монтажу зображень; Віртуальні технології в телерадіомовленні; Технології та системи прикладного телебачення; Системи доступу до графічних та текстових сервісів; Акустика студій звукового та телевізійного мовлення; Основи звукорежисури.

 

Заходом заплановано перегляд мультимедійного контенту, створеного студентами кафедри.

Майбутніх студентів очікує екскурсія спеціалізованими лабораторіями кафедри, а саме спеціалізованою лабораторією акустичних вимірювань, яка дозволяє проводити дослідження основних параметрів  електроакустичної  апаратури, акустичних властивостей приміщень,  проводити запис звукової інформації та обробку її з метою розвитку своєї творчої майстерності та подальшого використання у мультимедійному контенті.

Познайомляться школярі також і з лабораторією кінотехніки, де знаходяться зразки діючого обладнання, на якому студенти проходять практичні заняття. Окрім кінопроекторів, в ній розміщені різні пристрої, що забезпечують освітленість екрану, розподілені пристрої, які повністю живлять усе обладнання, а також столи для перевірки кіноплівок під час демонстрації фільмів. В лабораторії студенти мають змогу познайомитися зі зразками кінообладнання, з принципами їх роботи, навчитися працювати з ними, демонструвати фільми, заряджати їх в апарат, правильно настроювати освітленність, отримати інші необхідні навички, які знадобляться їм як майбутнім інженерам під час роботи в кінотеатрах і не тільки.

 

Школярів очікує також знайомство зі спеціалізацією за рінем «бакалавр», що поєднує три складові освіти:

  • фундаментальну, що базується на кращих традиціях університетської освіти;
  • професійну підготовку за фахом, яка формує корисні техніко-технологічні знання та вміння (комп’ютерна графіка, інформатика, програмування та ін.);
  • професійну підготовку за спеціалізацією, що надає методи та засоби реалізації мультимедійних технологій в професійних сферах телебачення, кіноіндустрії, реклами, Інтернету, масового мистецтва, мистецтва Net-арт, створенні комп’ютерних ігор, мультимедійних додатків, аудіо- та відеороликів (основи комп’ютерної анімації, основи акустики, електроакустика, технології відео-, аудіо- та кіновиробництва, технології цифрової обробки, основи телебачення, основи відеоспостереження та  ін.).

 

Школярі отримають також інформацію стосовно спеціалізації за рівнем «магістр», що дозволяє отримати компетенції в сферах, які найбільш інтенсивно розвиваються:

  • в науці – це створення віртуальних імітаційних моделей досліджуваних об’єктів, формування бази знань (мультимедійні бібліотеки та каталоги, банки даних і знань, системи пошуку інформації), системи подання інформації (презентації та ін.);
  • в освіті – розробка навчальних програм (у тому числі інтелектуальні та ділові ігри; програми, що імітують конкретні умови діяльності у віртуальному режимі); системи відображення інформації в навчальному процесі; системи контролю знань; електронні навчальні посібники;
  • у візуальному мистецтві та культурі (естетичне сприйняття) – графіка, дизайн, театральні постанови, інтерактивні музеї;
  • в індустрії розваг – інтерактивне телебачення, комп’ютерні ігри;
  • в засобах масової комунікації – інтернет-технології, реклама, створення саундтреків, трейлерів;
  • в економіці – оформлення та подання ідей, досліджень, проектів.

 

Випускники шкіл дізнаються про можливість свого працевлаштування після закінчення навчання. А саме, про те, що вони можуть в майбутньому працювати в будь-якій сфері, яка пов’язана з радіо та телебаченням, в тому числі на підприємствах і в організаціях, що займаються розробкою апаратури для запису та відтворення мультимедійної продукції.

Майбутні студенти протягом заходу матимуть змогу поспілкуватися з випускниками кафери, які поділяться свої практичним досвідом, отриманим під час навчання на кафедрі.

Наприкінці зустрічі школярі зможуть отримати відповіді на всі запитання, що їх цікавлять стосовно вибору майбутньої професії, або ті, що виникли під час проведення заходу.

 

Поширити

Деталі

Дата:
14.03.2018
Час:
15:00 - 17:00
Подія Categories:
,

Місце проведення

НТУ “ХПІ”
вул. Кирпичова, 2
Харків, 61002 Ukraine
+ Google Map
Телефон:
+380 (57) 707-66-34
Сайт:
www.kpi.kharkov.ua